یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 رای داده شده, میانگین: 4٫67 از 5)
Loading...
یلدای کارآفرینی دیجیتال

یلدای کارآفرینان استارتاپی (کارآفرینی دیجیتال و سنتی)

یلدای کارآفرینان استارتاپی – یلدای کارآفرینی دیجیتال و سنتی

یلدای کارآفرینان استارتاپی (به منظور حمایت از کارآفرینی دیجیتال و سنتی) رویدادی است که هر سال در آستانه شب یلدا برگزار می‌شود. در این همایش مدیران استارتاپ‌های بزرگ و کوچک، صندوق‌های خطرپذیر، شتابدهنده‌ها، فضاهای کار اشتراکی، استارتاپ استودیوها و فعالان استارتاپی گرد هم می‌آیند تا وضعیت اکوسیستم استارتاپی ایران را در سالی که گذشت ارزیابی و افق‌های سال بعد را ترسیم کنند. برای کسانی که در حوزه کارآفرینی دیجیتال فعالیت دارند، زمان خوبی برای حضور و یادگیری است. در این گردهمایی خانوادگی زیست‌بوم استارتاپی ایران میهمانانی از سازمان‌های دولتی و حاکمیتی، مدیران اتحادیه‌ها، سرمایه‌گذاران سنتی و علاقه‌مندان به این حوزه نیز حضور دارند.

یلدای کارآفرینی استارتاپی 97

سومین دورهمی یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران با حضور ۲۰۰۰ نفر از فعالان حوزه کارآفرینی دیجیتال و سنتی و نوآوری ایران، ۲۸ آذرماه ۱۳۹۷ در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد.

یلدای کارآفرینی دیجیتال، رویدادی است که هر سال به مناسبت شب یلدا با حضور مدیران استارتاپ ها، صندوق‌های خطرپذیر، شتاب دهنده ها، فضای کار اشتراکی، استودیوها، فعالان استارتاپی، مدیران دولتی و حاکمیتی، مدیران اتحادیه‌ها، سرمایه گذاران سنتی و … برگزار می‌شود.

بنیانگذاران و مدیران استارتاپ‌های شناخته‌شده کشور از جمله دیجی‌کالا، علی‌بابا، اسنپ، تپ‌سی، الوپیک، نت‌برگ، تخفیفان، شیپور، بامیلو، استادکار و… ، به عنوان سخنران، درپنل‌ها و گفت‌وگوهای متنوع، داغ، چالش‌برانگیز و آموزشی حضور داشتند و در کنار بیان تجربیات و دستاوردهای خود، به مهم‌ترین سؤالات روز نیز پاسخ دادند.

همچنین سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران، محمد فرجود، رئیس سازمان فن‌آوری اطلاعات شهرداری تهران و … ازدیگر میهمانان و سخنرانان این همایش بودند.

یلدای کارآفرینان استارتاپی 98

در یلدای کارآفرینان استارتاپی ۹۸،مدیران و فعالان حوزه‌های مختلف استارتاپی، دانش بنیان، صنایع خلاق و نوآور و مسئولان حاکمیتی و مدیران و سرمایه‌گذاران سنتی حضور حداکثری خواهند داشت.

این رویداد به منظور حمایت از کارآفرینی دیجیتال و سنتی، ۲۷ آذر ماه در سالن ۱۲هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.

اگر دنبال کسب و کار های خانگی یا راه اندازی استارتاپ هستید در یلدای کارآفرینی دیجیتال و سنتی شرکت کنید.

برای شرکت در یلدای کارآفرینی به هفته نامه شنبه مراجعه کنید.

کارشناسی IT و کارشناسی ارشد E-Business Management دارم. سال ها طراح وبسایت بودم ولی چند سالی هست که در زمینه سئو سایت، بهینه سازی محتوا، استراتژی محتوا کار می‌کنم. در حال حاضر مشاور SEO و ASO در یک شرکت و دو استارتاپ هستم. دستی هم به قلم دارم و برای وبسایت خودم مقاله‌هایی را می‌نویسم وبا ترجمه می‌کنم.

جوابی بنویسید:

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.